Select Sidearea

Populate the sidearea with useful widgets. It’s simple to add images, categories, latest post, social media icon links, tag clouds, and more.
hello@youremail.com
+1234567890
NUBES tech

Poznejte rozdíl, poznejte Nubes tech…

Jsme nový, inovativní tým s letitými zkušenostmi z firem všech velikostí a  různých odvětví

Jseš typ profesionála, který chce:

  • uspokojit klientské potřeby
  • zlepšovat znalosti a získávat zkušenosti na mezinárodních projektech
  • bavit se a pracovat- a to zároveň 🙂

Pak chceme my tebe!

Pokud už máš zkušenosti či nikoliv, oceníme jakoukoliv pomocnou ruku. Ať už jsi zkušený, nebo úplný začátečník. Důležitý je přístup. To umíme ocenit my i zákazník. Přidej se k nám, protože my nejsme jen firma, jsme parta přátel, které baví společná práce!

Volná místa

Salesforce Developer

Hledáme nadšeného vývojáře, který již má zkušenosti se Salesforce technologiemi a chce se podílet na zajímavých projektech a dále se rozvíjet.

Více-> ZDE

Salesforce Developer – The Transformer

Hledáme nadšeného vývojáře, který nemá žádné zkušenosti se Salesforce technologiemi, je ale již nějaký čas vývojářem a láká ho Salesforce svět. Máme zkušenosti s touto profesní cestou a rádi pomůžeme se zaškolením, onboardingem a certifikacemi.

Více-> ZDE

Salesforce Architekt

Do našeho týmu potřebujeme zkušeného CRM architekta, který doplní naše komplexní know-how. Pokud máš rád výzvy, tak neváhej a ozvi se nám!

 

Salesforce Analytik Senior/Junior

Analyzuju, analyzuješ, analyzujem… Prostě pokud jsi přemýšlivý typ, zkušený procesní nebo jiný analytik se zaměřením na CRM, vítej u nás, neváhej a ozvi se nám! Přivítáme jak nováčky, tak i adepty, kteří již mají nějakou tu implemetaci za sebou.

 

 

Kontaktuj nás!

Name
Email
Subject
Message