Select Sidearea

Populate the sidearea with useful widgets. It’s simple to add images, categories, latest post, social media icon links, tag clouds, and more.
hello@youremail.com
+1234567890
NUBES tech

Poznejte rozdíl, poznejte Nubes tech…

Spolu dokážeme víc, rychleji, efektivněji…

Využíváme naších letitých zkušeností, abchom klientům pomohli od neflexibilních a zastaralých systémů, které nejsou v této době ani efektivní a nesplňují aktuální  nároky na přizpůsobivost. Dostupnost na mobilních zařízení je samozřejmost, stejně jako napojení na sociální sítě a média. To vše děláme na platformě Salesforce.com a force.com !

Jsme partnery našim klientům v přechodu na systémy, které řeší business potřeby, a které Vám nehážou klacky pod nohy, kdykoliv potřebujete kvůli obchodu otočit kormidlem

EXPERTI NA SALESFORCE

Dodáváme systémy na platformě  salesforce „end-to-end“ (analýza/vývoj/integrace/migrace)

MANAGED SERVICES

Kontinuální vývoj/support,  školení uživatelů/power userů

ADVISORY SERVICES

Pomáháme s obchodní transformací, měřením výsledků a s inovacemi

Dodávka po EU

Dodavatelský tým s působností po celé evropě (EN, CZ, DE)

…dodáváme víc s Salesforce.com

Salesforce expertise
Sales Cloud

Postavte si 360°  pohled na klienta, partnery a potensiální klienty. Vytvářejte a kontrolujte prodejní pipeline, predikujte obchodní úspěch, kontrolujte svůj tým. To vše snadno, na míru a jen díky Salesforce!

Service Cloud

Service Cloud zajišťuje kompletní podporu servisních procesů a úkonů pro Vaše klienty. Díky optimalizaci a propojení sytémů umíme radikálně snížit náklady na obsluhu těchto doprovodných procesů a zároveň vytvořit unikátní komfort pro Vaše partnery.

Community Cloud

Salesforce Community Cloud Vám pomůže s kooperací s partnery, dárci pomocí personalizovaných portálů

Lightning Experience

Lightning, nová generace uživatelských aplikací Vás posune o kroky dále. 

Industry expertise

Expertní znalost v odvětví

Díky našim letitým zkušenostem víme, co klient chce, ale hlavně co klient potřebuje. To je zásadní rozdíl oproti společnostem, které poskytují tento typ služeb. Víme, kam dané odvětví směřuje a také doporučujeme aktuální trendy.

Finance

Služby

B2B Commerce